Plan budowy domu poprzedza posiadanie projektu domu. Projekt domu możemy zlecić pracowni architektonicznej lub znaleźć interesujący nas projekt w internecie i zakupić go od firmy, która dany plan zaprojektowała.
W taki sposób możemy wejść w posiadanie projektu, który spełni wszelkie nasze wymogi od razu lub możemy zlecić odpowiednie, małe przeróbki.
Domy parterowe, domy dwukondygnacyjne lub domy ze strychem to tylko niektóre propozycje domów, które mogą nas zainteresować, oczywiście jeżeli nasz stan majątkowy na to pozwala możemy wybrać sobie projekt domu rezydencji i budowę takiego domu realizować w przyszłości.
Dom jest marzeniem praktycznie każdego, począwszy od projektu można to marzenie sukcesywnie realizować i sprawiać, że stanie się ono faktem realnym. Należy tylko się ukierunkować.

54aad3b65eb93.jpg 54a6febdacc28.jpg 54a6feb937841.jpg

Nowoczesne projekty domów obejmują również propozycje domów parterowych. Projekt domu zakłada dzisiaj nie tylko funkcjonalność ale i oryginalność w przyszłości powstałego budynku.
Domy parterowe to już nie tylko proste bryły o dwuspadzistym bądź wielospadzistym dachu, z garażem i możliwością rozbudowy, w przyszłości, strychu. To już także nowoczesne bryły z nowatorskim rozwiązaniem wnętrza takiego budynku i przystosowaniem inwestycji do energooszczędnej przyszłej eksploatacji.
Takie domy posiadają całe, pełne oszklone ściany, posiadają ściany łączone drewna z betonem, innowacje w wykonaniu takiej inwestycji są przeróżne i bardzo zaskakujące w wyglądzie tych budynków.
Wszystkie łączy jedno, nie musimy korzystać ze schodów, bo są to domy parterowe, wszystkie one ładnie komponują się z otoczeniem.